En iyi domain kayıt firmaları

Domainlerimiz bizim için çok değerlidir. Onları hep koruma güdüsüne sahibizdir hele ki güvenemediğimiz bir firmada ise. Godaddy firmasını elbette duymayan yoktur. Ancak Godaddy firması müşterileri de son zamanlarda epey şikayetçi. Benim yaşadığım sorun da  sitesinin gayet yavaş olması. Alternatif olarak size 2 firma önerebilirim.

Filed under: Web

Ücretsiz Microsoft Yazılımları

Yeniden merhabalar, bilgisayar sahibi olan herkesin işletim sistemine ve pek çoğunun da ofis yazılım paketine ihtiyacı vardır. Piyasadaki genel yönelime baktığımızda Microsoft’un bu pazarda lider olduğunu söylememize gerek yok bu zaten aşikar. Ancak bu yazılımları yasal olarak kullanmak istiyorsak bedellerini ödememiz gerekiyor.

Filed under: Yazılım

Bedava Hosting

Öncelikle tüm site sahiplerinin ilk gereksinimlerinden biri güvenilir, kararlı (stabil), özellikli ve yayın süresi (uptime) mümkün olduğunca uzun olan barındırma (hosting) hizmetidir. Acemi arkadaşlar kendilerini geliştirme amacı ile doğal olarak ücretsiz hizmet sunan firmaları araştırıp bulurlar ancak bellir bir süreden sonra özellikleri ya yetersiz gelir yada rahatsız edici reklamlar sinirlerini bozmaya başlar. Peki sadece acemi […]

Filed under: Web