"Enter"a basıp içeriğe geçin

1 Yıllık Hosting + Domain Kaydı = 4 Dolar

template-monster-globat-hosting

Template Monster ve Globat Hosting firmaları aralarında anlaşarak kampanya düzenlemişler. Kampanya şu şekilde: Template Monster üzerinden gerçekleştirdiğiniz ilk satın alma işleminde size Globat Hosting firmasından Terabyte Xtreme paketini 1 yıl ücretsiz kullanabiliyorsunuz.

Hosting Özellikleri:

1000 GB Disk Alanı
1000 GB Bandwidth (aylık.)

* Host up to 10 Domains
* Unlimited E-mail Accounts
* Free Domain Registration
* 3 MySQL Databases
* Free DomainPrivacyGuard™
* Free Site Builder & Templates
* Free Blogging Software
* Free Photo Album Software
* Free Shopping Cart, SSL, & Stats
* Supports FTP, CGI, PHP, Perl
* World-Class 24/7/365 Customer Support

Hosting özellikleri için detaylı bilgiye bu bağlantı üzerinden ulaşabilirsiniz.:

http://www.globat.com/products/terabyte_xtreme.htm

Gördüğünüz gibi paketin fiyatı aylık $6.95, yıllık $83.4. Peki nasıl bu paketi $4’a alabiliyoruz? Gelelim bu hizmeti en ucuz şekilde elde etme yöntemine. Template Monster sitesine girerek en ucuz şablonu bulmak için arama yapıyoruz. Bulabildiğim en ucuz şablonun ederi $5. İşte şablona ulaşabileceğiniz bağlantı:

http://www.templatemonster.com/website-templates/1.html

Satın alma işlemine başlıyoruz ve “Buy this Template” butonuna tıklıyoruz. Gelen sayfada hiç bir işlem yapmadan doğrudan “Checkout” butonuna tıklayalım. Gelen sayfada yine aynı şekilde işlem yapmadan doğrudan “Checkout” butonuna tıklayalım. Nihayet ödeme bölümündeyiz. Gerekli bilgileri giriyoruz. Ücreti $4’a düşmesi için “Promotional or Gift Certificate Code” yazılı bölüme kupon kodu girmemiz gerekiyor işte kullanacağımız kupon kodu:

be74T00418FVhjrMvQGmen4Wv

İşlemi tamamlanınca e-posta adresinize gerekli bilgiler gelecek. İşlemin onaylanması biraz süre alabilir. Bazen doğrulama işlemi için kredi kartınızın fotokopisini faks veya e-posta yolu iletmenizi isteyebiliyorlar. Bu hususu da göz önünde bulundurun. Ödeme işlemi onaylanınca temayı indirmeniz için gereken bağlantı ile birlikte ücretsiz hosting hesabınızı alabilmeniz için de bir bağlantı gönderiyorlar. O bağlantıyı takip edip işlemleri tamamlayın. Hosting hesabınızı alırken yeni domain kaydı yapmayı unutmayın. Bu işlem tamamen ücretsiz. 1 yıllık bedava hosting hesabınız ve yeni domaininizi dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

Bir cevap yazın