"Enter"a basıp içeriğe geçin

Bedava Antivirüs – Internet Güvenliği Yazılımı

Pc Tools Internet SecurityBilişim artık bilgisayarın gelişmesiyle değil resmen internetin gelişmesiyle anılır oldu. İnternet girmeyen ev sayısı bile çok azaldı. Tabi bununla birlikte bilgisayar korsanları ve bilgisayar virüsleride etkinlik alanlarını internette gösteriyorlar ve daha fazla kurban için seçtikleri nokta internet oluyor. Zaten yaygınlaşan hacker ya da dolandırıcı siteleri forumları yada gruplarının sırlarını açıklamasıyla birlikte artık çocuklar bile virüsler yollamaya betiklerle(script) insanların bilgisayarlarına saldırmaya başlıyorlar.

İşte bu güvenlik tehlikelerine karşı önceleri virüs tarama yazılımını bir kez alıp yıllarca kullanırken artık bir bilgisayarda 2-3 antivirüs programını bir arada kullanıyoruz. Üstelik antivirüs yazılımları kendilerini her gün hatta bazen gün içerisinde birkaç defa güncelliyor. Bu koşullar antivirüs yazılımlarının önemini arttırdı. Antivirüs firmaları da bu kıyasıya rekabetin yaşandığı pazardan en büyük payı kapma telaşındalar.

PC Tools şirketini Symantec Norton Antivirüs

doxycyclin in südafrika kaufen

, Panda Antivirüs, Eset Nod 32 ya da Kaspersky firmalarına oranla adı fazla duyulmasa da özellikle yurtdışında pek çok kullanıcıya sahip ve kendi sektöründe çok etkin bir güvenlik yazılım firması. Pc Tools firması bu güvenlik yazılımı pazarından daha fazla pay alabilmek için son yazılımlarını çok etkin bir kampanya ile açıkladılar …

Şirketin son ürünü “Internet Security 2009” tanıtım için bir yıllık ücretsiz sunuluyor. Tabi bu fırsat herkes için geçerli değil ancak bu engeli de bir araç yardımı ile aşacağız.

Pc Tools Internet Security Screeshot

Internet Güvenliği (Internet Security) yazılımları genelde hepsi bir arada çözümleri sunuyorlar. Internet güvenliğinizi sağlayan Internet Security sınıfı yazılımlar olağan olarak virüs tarayıcılara görece daha pahalı oluyorlar. Nedenine gelince anti virüs yazılımları sadece virüslere karşı koyabilirken Internet Güvenliği yazılımları tüm saldırılara karşı bilgisayarınızı korumayı başarıyorlar.

PC Tools Internet Security 2009 yazılımı bilgisayarınızı Antivirüs, Antispam ve Firewall koruma çözümlerini tek bir yazılım altında birleştirmiş ve bu konuda pek çok ödüle sahip bir yazılım. PC Tools Internet Security 2009 yazılımının 3 bilgisayara kurulabilir sürümüne site üzerinden $59.95 ücrete sahip olabilirsiniz.

PC Tools Internet Security 2009 yazılımının özellikleri:

 • PC Tools Internet Security yazılımı tek ara yüz aracılığı ile anti virüs, anti-spyware, firewall ve spam saldırılarına karşı kesin bir çözüm vaat ediyor.
 • Spyware, adaware, virüsler, trojanlar, solucanlar(worm), keylogger ve diğer tüm zararlı saldırıları önler, önceden sisteminize bulaşmış ise tespit eder ve siler.
 • Tüm müşterilere ücretsiz ve sınırsız destek.
 • Tespit edilen her yeni tür saldırı tipine karşı sık güncelleme ile bilgisayarınızı bu tehditlere karşı korur.
 • Hackerlar, izinsiz yazılımlar ve network saldırılarına karşı etkin koruma.
 • E-postalarınıza spam filtreleme çözümü.
 • Her kullanıcı türüne hitap eden kolay ara yüz ve otomatik sistem koruması.

Aşağıda yer alan basit aşamaları takip edin PC Tools Internet Security 2009 yazılımına 1 yıllık ücretsiz olarak sahip olun.

 • http://defilter.co.uk/ proxy sitesine girin.
 • Web Address yazılı bölüme http://www.pctools.com/internet-security/free/promo/PCADVISOR0809/ adresini yapıştırın ve enter’a basın.
 • Gelen sayfadaki forumu doldurun. E-posta adresiniz verirken çalışan bir adres vermeniz gerekiyor çünkü yazılım için gerekli lisans  bilgileri e-posta adresinize gönderiliyor. Promosyon kodu (Promotion Code) yazılı bölüme şu kodu girin: jkm3cx
 • Son olarak yapmanız gereken işlem ise PC Tools Internet Security 2009 yazılımını bilgisayarınıza indirmek ve e-posta adresinize gönderilen lisans bilgilerini yazılım içerisinde gerekli yerlere yazmak.

Bedava PC Tools Internet Security 2009 (bedava antivirüs) yazılımınızı bir yıl süre kullanabilirsiniz. Üstelik aklınıza takılan bir sorularınızı teknik destek kısmına bağlanarak yardım alabilirsiniz.

Orjinal Makale: FREE 1 Year PC Tools Internet Security 2009 Genuine License Key for EVERYONE!

4 Yorum

 1. […] key, nod 32 2008, nod 32 antivirüs, nod 32 smart, nod32 3.0, nod32 key norton keyİşte yeni bir bedava antivirüs yazılımı ile karşınızdayım. Eset firması bilgisayarlarda güvenliği sağlamak için […]

 2. […] eset, Internet security, kaspersky 2009, kaspersky 2009 key, kaspersky indir, kaspersky key NOD32Bedava antivirüs makalelerine devam ediyoruz. Bundan önceki yazılarda “Bedava Antivirüs – Internet […]

 3. […] Bedava antivirüs makalelerine devam ediyoruz. Bundan önceki yazılarda “Bedava Antivirüs – Internet Güvenliği Yazılımı” başlığı ile “Pc Tools Internet Security 2009” ve “Bedava Eset Nod32 Antivirüs” başlı ile de “Eset Nod32 Antivirüs” için bedava lisans anahtarı(key) paylaşmıştım. Sıradaki antivirüs yazılımı ise takiplerime göre Türkiye’de en çok kullanılan antivirüs programı olan Kaspersky. Bu gözlemlerimi destekleyici bir sonucu Google Trends sonuçlarında görebiliyoruz. İşte o sonuçlara ulaşabileceğiniz bağlantı: Google Trends Antivirüs Karşılaştırma Sonucu […]

Bir cevap yazın