"Enter"a basıp içeriğe geçin

Bedava Eset Nod32 Antivirüs

Nod32 Antivirüsİşte yeni bir bedava antivirüs yazılımı ile karşınızdayım. Eset firması bilgisayarlarda güvenliği sağlamak için gerekli yazılımları üretiyor. İlk zamanlarda sadece hepimizin bildiği Nod32 Antivirüs yazılımını üretiyordu. Ancak zamanla birlikte antivirüs kullanımının yeterli olmadığını düşünenler için Eset Smart Security paketi altında antivirüs, firewall, antispam ve antispyware yazılımlarını sunuyor (Not: Eset firması “Nod 32 Smart” ve “nod 32 2008” isimli ürünler üretmemektedir).

Eset Nod32 Antivirüs Türkiye’de de hatırı sayılır kullanıcı kitlesine sahip. Ne yazık ki bu kullanıcıların büyük çoğunluğu antivirüs yazılımını yasal yoldan kullanmıyor. Hatta kullanabilmek adına daha da tehlikeli bir yola başvurup yasadışı sitelerden seri numarası elde etmeye çalışıyorlar. Bunu yapmak da sanıldığı kadar zor bir şey değil. Google arama motorunu kullanarak kullandığı antivirüse göre değişmekle birlikte basit bir arama yapmaları yeterli oluyor (Örn: “nod32 key“, “kaspersky key“, “norton key“).

Bugün paylaşacağım yol ile tamamen yasal bir yolla Eset Nod32 v2.7, v3.0 ve 2009 yılı içerisinde çıkarmayı düşündüğü v4.0 ürünleri için 6 ay geçerli kullanıcı adı ve şifresi elde edebileceksiniz. Öncelikle bu kampanya Çin için düzenlenmiş bir kampanya olduğu için proxy aracılığı ile kendimizi Çinliymiş gibi göstereceğiz.

1- Bu proxy sitesine girip “cn” yazan ip’leri not ediyoruz.

2- Kullandığımız internet tarayıcısına göre ayarlar yapmamız gerekiyor.

Internet Explorer için ayarlar: Araçlar > Internet Seçenekler > “Bağlantılar” sekmesi > “Yerel Ağ Ayarları” butonuna tıklıyoruz. Açılan pencerede “Yerel ağınız için proxy sunucu kullanın” yazılı kısımdaki kutucuğu işaretliyoruz. IP adresi ve port adresini yazıyoruz.

Mozilla Firefox için ayarlar: Araçlar > Seçenekler > Gelişmiş > “Ağ” sekmesi > “Ayarlar” butonuna tıklayın > “Vekil sunucu ayarları” yazılı kutucuğu işaretletin ve kullanacağınız Proxy IP ve port bilgilerini yazın.

3- Bu adrese http://tq.360.cn/trail-c.html girin. Gelen sayfada 4 haneli kodu girin ve butona basın. Gelen sayfada anlatılanları doğru bir şekilde uyguladıysanız 24 haneli bir Nod32 Antivirüs parolası gelecek.

4- Şayet bilgisayarınızda Nod32 Antivirüs programı kurulu değilse bu adresten NOD32 3.0 sürümünü indirebilirsiniz.

5- Şu adreste bulunan ESET Activation Tool (Etkinleştirme Aracı) indirin. Bu araç elde ettiğiniz 24 haneli parolayı kullanıcı adı ve şifre haline dönüştürme işlemi yapıyor ve tamamen ESET tarafından yazılmış resmi bir yazılımdır. İndirdiğiniz dosyayı açın ve “essact.exe” uygulamasını çalıştırın. “Activate with Activation Code” seçili olmasına dikkat edin. Boşluklara gerektiği şekilde isim

buy-kamagra-oral-jellies.com

, e-posta ve 24 haneli parolayı giriyoruz. Yine anlatılanları doğru bir şekilde uyguladıysanız Nod32 antivirüs programınız 6 ay size hizmet etmek için hazır demektir. Şayet “Kullanıcı Adı” ve “Şifre” bilgilerini merak ediyorsanız 6. adımdakileri takip edin.

6- Bu bağlantıdan Asteriks Logger yazılımını indirin. NOD32 Antivirüs programını çalıştırın ve “Setup” ikonuna tıklayın. Buradan da “Username and Password setup” bölümüne tıklayın. Kullanıcı adınızı görüyorsunuz fakat şifre kısmı yıldızlanmış halde. İndirmiş olduğunuz Asteriks Logger dosyasını açın ve içerisindeki astlog.exe uygulamasını çalıştırın ve işte şifre karşınızda.

Özgün makale: bağlantısı.

Uyarı: Uyguladığınız adımlarda kaynaklanabilecek herhangi bir durumdan kesinlikle sitemiz ve yazar sorumlu tutulamaz. Anlatılanları uygulamak kendi isteğinize kalmıştır.

buy stromectol online

3 Yorum

  1. […] Yazılımı” başlığı ile “Pc Tools Internet Security 2009” ve “Bedava Eset Nod32 Antivirüs” başlı ile de “Eset Nod32 Antivirüs” için bedava lisans anahtarı(key) […]

  2. sisar56
    sisar56 17 Eki 2010

    bedava antivirüs proğramını nasıl indirecem

Bir cevap yazın