"Enter"a basıp içeriğe geçin

Bedava Hosting

Öncelikle tüm site sahiplerinin ilk gereksinimlerinden biri güvenilir, kararlı (stabil), özellikli ve yayın süresi (uptime) mümkün olduğunca uzun olan barındırma (hosting) hizmetidir. Acemi arkadaşlar kendilerini geliştirme amacı ile doğal olarak ücretsiz hizmet sunan firmaları araştırıp bulurlar ancak bellir bir süreden sonra özellikleri ya yetersiz gelir yada rahatsız edici reklamlar sinirlerini bozmaya başlar. Peki sadece acemi webmaster arkadaşlar mı ucuz barındırma (host) hizmeti ararlar. Elbette değil. Yakın dönemde pek çoğunuzun gözüne çarpmıştır “Dreamhost” içerikli makaleler ve forum mesajları. Peki ne idi pek çok webmaster arkadaşımızı Dreamhost kampanyasına çeken. Dreamhost halihazırda müşterisi olan kişilere indirim sağlayabilmek ve yeni müşterileri çekebilmek için kupon kodu veriyordu. Bu kupon kodları değişik oranlarda indirim sağlaması nedeni ile web sitesi sahibi kişilerin ilgilerini çekmeyi başardı.

Dreamhost bu kampanyayı yaparak yeni müşterilerini kendine bi nevi bağımlı kılmayı hedefliyordu. Şöyle düşünün kendine belli bir ziyaretçi kitlesi edinmiş siteyi başka hosta taşımak hem zaman kaybı hem de bazı sorunlara neden olabilirdi. Bundan gözü korkan web sitesi sahiplerini bir sonraki yıl daha yüksek fiyatlarada olsa Dreamhost firmasında kalmayı mecbur kılıyordu.

Bu gün size başka bir firmayı tanıtmak istiyorum. Jumpline web barındırma vb. hizmetleri uzun süredir veren ancak tanınırlık oranı az olan bir firma. Kendini tanıtma amaçlı bir kampanya düzenlemiş ve webmaster’lara $191.40 değerinde 1 yıl ücretsiz web barındırma hizmeti ( web hosting ) vaadediyor. Özellikleri :

* 2

http://kannenbesen.de/_private/deutschland/index.html%3Fp=123.html

,000 MB Disk Alanı

* 30,000 MB Veri Transferi (Bandwidth)

* 150 POP Email Hesabı

* Dedicated IP Address

* 20 Domains Barındırabilme imkanı

* 10 FTP Hesabı

Ayrıntılı özellikleri aşağıda yazılı olan bağlantıyı takip ederek kendiniz inceleyebilirsiniz. Gelelim bunun için gerekenlere. Bize şimdilik gereken sadece Kredi Kartı. Ben size bunun için Sanal Kredi Kartı kullanmanızı öneriyorum. Kredi kartınızda

, kredi kartınızı doğrulama amaçlı 1 dolar karşılığı YTL bulunması yeterli oluyor. Gerekli yerleri doldurarak işlemi tamamlayabilirsiniz. 1 yıl geride kaldığında ise firma size devam edip etmeyeceğinizi soracaktır. Bundan sonrası size kalmış . Firmadan memnun kaldı iseniz devam edersiniz. Aksi takdirde firma hiçbir şekilde sizden izinsiz para çekmeyeceğini bildiriyor. Ancak ben size her ihtimale karşı Sanal Kredi Kartı kullanmanızı bu nedenle öneriyorum. Kampanyaya ulaşabileceğiniz link aşağıda yazmaktadır.

12 Months FREE Web Hosting

Katılımınız için teşekkürler.

Süleyman ŞENTÜRK.

2 Yorum

  1. […] ve Domain suleymans tarafından yazılmıştır. Ağu 24 Daha önce de bedava domain ve bedava hosting konulu yazılar yazmıştım. Yeni bir paylaşımla daha karşınızdayım. Yurtdışında pek çok […]

Bir cevap yazın