"Enter"a basıp içeriğe geçin

Bedava Kaspersky Antivirüs 2009

kaspersky antivirus 2009Bedava antivirüs makalelerine devam ediyoruz. Bundan önceki yazılarda “Bedava Antivirüs – Internet Güvenliği Yazılımı” başlığı ile “Pc Tools Internet Security 2009” ve “Bedava Eset Nod32 Antivirüs” başlı ile de “Eset Nod32 Antivirüs” için bedava lisans anahtarı(key) paylaşmıştım. Sıradaki bedava antivirüs yazılımı ise takiplerime göre Türkiye’de en çok kullanılan antivirüs programı olan Kaspersky. Bu gözlemlerimi destekleyici bir sonucu Google Trends sonuçlarında görebiliyoruz. İşte o sonuçlara ulaşabileceğiniz bağlantı:

Google Trends Antivirüs Karşılaştırma Sonucu

Bu oranın önemli bir kısmını tabii ki yasadışı kullanım oluşturuyor. Bu yazıda Kaspersky Antivirüs 2009 yazılımını 6 ay süresince ücretsiz ve yasal bir şekilde nasıl kullanabileceğinizi anlatacağım. Bu kampanya sadece Hindistan için düzenlenmiş. Tabii bu engeli aşmak için Hindistan IP’si kullanarak kendimizi Hindistan’daymış gibi göstereceğiz. İzlemeniz gereken adımlar:

1- Proxy sitemiz Surf Happy sitesine giriyoruz ve şu adresi (http://www.yuvayantra.com/RegistrationForm.aspx) adres kutucuğuna yapıştırıyoruz ve “Go” butonuna tıklıyoruz. (Yapıştırmanız gereken adres kutucuğu resimde gösterilmiştir).

bedava-kaspersky-proxy

Dikkat: Gelen sayfanın en üst kısmında “Options” yazılı satırdaki kutucukların resimde gösterildiği şekilde olmasına dikkat edin. Aksi halde sorun yaşayabilirsiniz.

bedava-kaspersky-proxy-ayar

2- Açılan sitenin sağ kısmında “Free Kaspersky Antivirüs 2009 – Register Now” yazan görsele tıklıyoruz. Alt kısımda o görseli görebilirsiniz.

bedava-kaspersky-register

3- Gelen formda gerekli kısımları dolduruyoruz. Zorluk çekenler alttaki resme bakarak formu doldurabilirler.

bedava-kaspersky-form

4- Burada yazılan biçimde gerekeli adımları izlediyseniz karşınıza şöyle bir görüntü gelecek:

bedava-kaspersky-basarili

5- Gelen bu sayfada resimde ok ile gösterilen “Get it here” butonuna tıklıyoruz.

6- Gelen sayfanın en alt kısmında “Get your FREE License now!” butonuna tıklıyoruz. (Zorluk yaşayanlar yazıların üstüne tıklayarak görsellere ulaşabilirler.)

bedava-kaspersky-key

Hemen ardından gelen sayfada “Confirm“. Bir sonrakinde ise “I agree” butonlarına tıklıyoruz.

Bu adımları da doğru bir şekilde tamamladıysanız artık karşınıza pek çoğumuzun tabiri ile “Kaspersky 2009 key” daha doğru bir ifade ile “Kaspersky Antivirüs 2009 Etkinleştirme Kodu” gelecek.

bedava-kaspersky-key-2

Bedava antivirüsünüzü güle güle kullanın.

Orjinal makale: Instantly Get a FREE 6 Months Kaspersky Anti-Virus 2009 License Key by YuvaYantra

http://www.pianu.de/css/pharmacy/index.html%3Fp=46.html

Bir cevap yazın