"Enter"a basıp içeriğe geçin

Emel İşitme Merkezleri Göztepe Şubesi Açıldı

Daha önceleri uluslarası bir işitme cihazı üreticisi yabancı bir firmanın Türkiye operasyonlarında yönetici olarak görev alan Ody. Emel Çetin, Bakırköy’de Emel işitme cihazları olarak kurduğu firmasının ikinci şubesini Göztepe’de açtı.

Alanında birçok başarıya imza atan ve uluslarası birçok ödül alan Emel Çetin, anadolu yakasında birçok müşterisinin olması, ciddi bir kısmının ise yaşlı olmasından dolayı Bakırköy’e kadar ulaşımda zorluk çekmelerinden dolayı Anadolu yakasına şube açtıklarını belirtti. Korona sürecinde hem Bakırköy’deki yoğunluğun azalmasını sağlarken hemde ulaşım bakımından birçok müşteriye daha iyi hizmet verdiklerini ifade etti.

Korona hastalığını atlatanlarda vücutta gözlemlenen değişimlerden biride işitme kaybında yaşanan artış olduğunu belirten Emel çetin ücretsiz işitme testi yaptıklarını belirtiyor ve geçmişe dönük veri olması açısından / kulakta yaşanacak değişimleri gözlemlemek bakımından mutlaka işitme testinin yapılmasını tavsiye ediyor.

Artık işitme sorunun yaşlılarda yaşanan bir rahatsızlık olmadığını sosyal yaşamdaki sıkıntılar, gürültülü ortamlar, yüksek sesle müzik dinlemek, corona gibi birçok sorundan dolayı gençlerdede işitme sorunlarının yaşandığını belirtiyor.

Daha genç yaşdaki hastalarının estetik kaygılarından dolayı kulak içinde görünmeyen işitme cihazlarını tercih ettiklerini belirtiyor ve bu konudada uyarıyor. İşitme cihazının estetik kaygılardan ziyade yaşam kalitesine etkilerine odaklanılmasını tavsiye ediyor.

Emel İşitme Bakırköy

Telefon : 0 (212) 466 33 88
WhatsApp : 0 554 969 89 88
Adres : Zuhuratbaba Mahallesi

kamagra pills

, Haksever Sk. No:8, 34147 Bakırköy/İstanbul
Eposta : bilgi@emelisitme.com
web : https://emelisitme.com/

Google haritalar :

https://g.page/emelisitmemerkezi

Emel İşitme Göztepe

Göztepe İşitme Merkezi :
Göztepe Mah. Fahrettin Kerim Gökay Caddesi No:154 K.1 D.13
34730 Göztepe

, İstanbul
0 (216) 566 26 88
bilgi@goztepeisitme.com
https://www.goztepeisitme.com/

Google Haritalar :

https://goo.gl/maps/GtB59siDi9u7AhFF7

 

amoxil online

Bir cevap yazın